SS Heater Line, 1" Diameter (Replaces OEM# A05-19473-000), SKU FL19473
SKU
FL19473
In stock
$335.00
| SKU | FL19473 |
|---|---|
| Truck Brand | Freightliner |
| REPLACES OEM # | A05-19473-001 |
| DIAMETER | 1" |
| THREADED FITTINGS | 1/2" |
| HOSE PORTS | 1" |
| BRACKETS | N/A |
| MATERIAL | 304 Stainless Steel – Made in the USA |
| OTHER |
| THIS IS AN AFTERMARKET PRODUCT |