SS Heater Line, 3/4" Diameter (Replaces OEM# 2017573C93), SKU IN2017573C93
SKU
IN2017573C93
In stock
$142.85
| SKU | IN2017573C93 |
|---|---|
| Truck Brand | International |
| Engine | Cummins M11 |
| REPLACES OEM # | 2017573C93 |
| DIAMETER | 3/4" |
| THREADED FITTINGS | 1//2" on one end |
| HOSE PORTS | N/A |
| BRACKETS | N/A |
| MATERIAL | 304 Stainless Steel – Made in the USA |
| OTHER | 3/4" Brass Nut and Rubber Sleeve on end |
| THIS IS AN AFTERMARKET PRODUCT |