SS Heater Manifold, 1" Diameter (Replaces OEM# A05-29024-000), SKU SB29024
SKU
SB29024
In stock
$250.00
| SKU | SB29024 |
|---|---|
| Truck Brand | School Bus |
| Model | C-2 |
| REPLACES OEM # | A05-29024-000 |
| DIAMETER | 1" |
| THREADED FITTINGS | One 3/8" |
| HOSE PORTS | One 5/8" |
| BRACKETS | N/A |
| MATERIAL | 304 Stainless Steel – Made in the USA |
| OTHER | Two 3/4" Threaded Ends |
| THIS IS AN AFTERMARKET PRODUCT |