SS Heater Manifold Assy, 1" Diameter (Replaces OEM# A05-26188-000), SKU SB26188
SKU
SB26188
In stock
$215.00
| SKU | SB26188 |
|---|---|
| Truck Brand | School Bus |
| REPLACES OEM # | A05-26188-000 |
| DIAMETER | 1" |
| THREADED FITTINGS | Two 3/8" |
| HOSE PORTS | One 3/4", One 5/8" |
| BRACKETS | 2 |
| MATERIAL | 304 Stainless Steel – Made in the USA |
| OTHER | Two Tubes Connected With Two Brackets, Two Tube Ends Threaded |
| THIS IS AN AFTERMARKET PRODUCT |