SS Lower Coolant Tube, 2 1/2" Diameter (Replaces OEM# F66-2768-200), SKU KW2768-200
SKU
KW2768-200
In stock
$300.00
| SKU | KW2768-200 |
|---|---|
| Truck Brand | Kenworth |
| Model | T680 |
| REPLACES OEM # | F66-2768-200 |
| DIAMETER | 2 1/2" |
| THREADED FITTINGS | 3/8" |
| HOSE PORTS | 1" |
| BRACKETS | N/A |
| MATERIAL | 304 Stainless Steel – Made in the USA |
| OTHER | 2016 KW T680 Paccar Engine |
| THIS IS AN AFTERMARKET PRODUCT |